Kıymetli Hemşehrilerim!Büyük ve güzel bir aile olarak gördüğüm ilçemiz Akkışlamıza hizmet için hedefimize odaklandık, çalışıyoruz. Adil bir hizmet arzusuyla 5 yıl sürecek bu onurlu görevi layıkıyla yerine getirmek için çalışmalara başlıyoruz.

Hemşehrilerimizin dertleriyle dertlenen, her anında yanında olan bir yönetim anlayışıyla çalışacağız. Her mahallemizin sorunlarını tek tek tespit edeceğiz. Ekiplerimizle 7/24 sahada olacağız. Belediyemiz adeta hemşehrilerimizin evi gibi rahatça girebileceğiniz bir yer haline gelecek.

Hemşehrilerimizin gönüllü katılımıyla ilçemizin ihtiyaç duyduğu projeleri hızla belirleyeceğiz. İlçemizin yaşam kalitesini artırmak adına başta Büyükşehir Belediyemiz olmak üzere tüm kamu kuruluşlarıyla sürekli iletişim halinde olacağız. Birlikte düşünüp, ilçemiz için birlikte hizmet üreteceğiz.


Yılın belirli dönemlerinde muhtarlarımızla mahalle sakinlerimizle sivil toplum kuruluşlarımız ile geniş katılımlı toplantılar yapıp görüş alışverişinde bulunacağız. Bu buluşmalardan çıkacak fikir, talep ve şikayetler doğrultusunda çalışmalar yapıp çözümler üreteceğiz.


Park, okul, ibadethaneler gibi ortak kullanım alanlarıyla ilgili şikayet, sorun ve talepleri anında çözüme kavuşturmak için belediyemiz bünyesinde çözüm ekipleri oluşturacağız.


Huzurlu, güvenli, temiz ve yaşanabilir bir Akkışla ortaya koyabilmek için geceli gündüzlü çalışacağız. Bir tarım ve hayvancılık kenti olan ilçemizin tüm doğal güzelliklerini koruyarak, sadece Türkiye’ye değil dünyaya tanıtacağız. Gilaburularını ve yoğurtlarını beğenilir bir marka yapma yolunda ilerleyeceğiz.